Szkolenia managerskie

 

SZKOLENIA MANAGERSKIE INDYWIDUALNE VIP W GDAŃSKU I TRÓJMIEŚCIE

 

szkolenia menedżerskie gdańsk

Trening indywidualny VIP

Szkolenia dla menedżerów VIP przeznaczone są dla Klientów, którzy nie mają możliwości lub chęci uczestniczenia w treningach grupowych. Trening Managerski Indywidualny jest ofertą skierowaną szczególnie do Klientów na wyższych stanowiskach managerskich. Zakres obowiązków często uniemożliwia wtedy managerom poświęcenie dłuższego czasu na samodzielne studiowanie konkretnego zagadnienia. A jednocześnie gotowe szkolenie nie zawsze dokładnie odpowiada na indywidualne zapotrzebowanie. Doskonałym rozwiązaniem jest dedykowane indywidualne szkolenie dla menedżerów. Ścisłe dopasowanie tematyki do konkretnych potrzeb i oszczędność czasu managera przy takim treningu są szczególnie brane pod uwagę. 

Treningi Indywidualne VIP mogą  zawierać również elementy konsultingu indywidualnego, poprzedzonego szczegółową analizą obszarów pracy i aktywności managera, które w jego ocenie utrudniają mu działanie oraz pomoc we wdrożeniu pożądanych zmian.

 

Tematyka szkoleń

Trening Indywidualny przygotowywany jest każdorazowo dla konkretnego Klienta i zgodnie z jego indywidualnym zapotrzebowaniem. Koncentruje się ściśle na wybranych przez Klienta obszarach aktywności managerskiej. Podczas indywidualnie przygotowanego treningu dowiesz się jak skutecznie: planować, organizować, kontrolować i motywować, zarządzać czasem i konfliktem, jak kreatywnie znajdować rozwiązania dla pojawiających się problemów, jak optymalnie organizować pracę, poruszone będą też wszelkie inne zagadnienia szczególnie ważne dla Twojej bieżącej pracy managera. Szkolenia dla managerów prowadzone w Gdańsku i w Trójmieście to gwarancja satysfakcji uczestników i poprawienia efektywności ich pracy!

szkolenia dla menedżerów gdańsk

Szkolenia managerskie indywidualne VIP

Trening Managerski Indywidualny skupia się na rozbudowie praktycznych umiejętności, które umożliwią osiągnięcie znacznie większej skuteczności. Poprawią też komfort pracy samego managera, który nie będzie już musiał poświęcać dodatkowej energii i czasu na radzenie sobie z elementami, które do tej pory niepotrzebnie blokowały jego efektywne działanie. Dzięki wyćwiczeniu podczas treningu wybranych obszarów, będzie mógł skupić się w dalszej pracy na kwestiach merytorycznych zamiast technicznych. Podczas treningu cały czas Trenera poświęcony jest tylko dla jednego Klienta. Nie jest to możliwe na kursach grupowych. Takie rozwiązanie, pozwala zwiększyć skuteczność treningu i znakomicie zaoszczędzić czas managera. W trakcie indywidualnego szkolenia menedżerskiego Klient korzysta z planu treningu ściśle dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb, realizowanego w wygodnym dla niego czasie i w siedzibie zarządzanej przez niego firmy, a więc bez konieczności poświęcania dodatkowego czasu na dojazdy. Trening managerski indywidualny to trening VIP.

szkolenia managerskie Gdańsk

Kontakt

error: Ta treść jest chroniona !!