e-KURSy PCC

 

O E-KURSACH

 

E-KURSY PCC, to kursy o tym:

 

Jak być Skutecznym i Szczęśliwym. Osiągać Cele i Mieć Dobre Życie.

 

Każdemu potrzeba do tego czegoś zupełnie innego. Bo każdy jest indywidualny i niepowtarzalny. Jednej osobie przyda się więcej pewności siebie, innej więcej luzu, a ktoś następny chciałby odkryć swoją pasję lub zmienić relacje z ludźmi.

 

I to jest właśnie miejsce, w którym możesz odkryć nowe możliwości!

 

Skorzystać z dopasowanych do własnych potrzeb E-Kursów, podzielić się własnym doświadczeniem i poznać doświadczenia innych. Zadbać o własny rozwój i dalej iść w dokładnie wybranym przez siebie kierunku.

E-Kursy PCC, to oferta kursów, które pomagają lepiej żyć.  Kursów, które powstały z doświadczenia i spełniania marzeń.

Kursy Pomorskiego Centrum Coachingu odpowiadają na potrzeby wspólne dla wielu współczesnych ludzi. Większość z nas nie miała okazji nauczyć się w  szkole ani w domu, jak wierzyć w siebie, jak radzić sobie ze stresem, jak żyć, aby częściej się uśmiechać,  jak iść przez życie własną drogą i jak ją odnaleźć. A jest to potrzebne każdemu, aby móc łatwiej i pełniej żyć.

E-Kursy, które tu znajdziesz, opierają się na zachodniej psychologii, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznej psychologii biznesu, technikach stosowanych w coachingu oraz psychologii wschodu, w tym szczególnie naukach o emocjach pochodzących bezpośrednio z psychologii buddyjskiej.

Wszystkie proponowane e-Kursy koncentrują się na praktycznym podejściu do poruszanego tematu. Składają się z części teoretycznej oraz specjalnie przygotowanych ćwiczeń. Dzięki nim krok po kroku wprowadzisz w życie oczekiwane zmiany. I dokładnie tak jak chcesz.

Listę aktualnie dostępnych możliwości możesz sprawdzić klikając w przycisk poniżej lub w zakładce e-Kursy w Menu. Mam nadzieję, że znajdziesz tu zmiany, o których myślałeś od dawna lub takie, które wpadły Ci do głowy jedynie chwilę temu. Właśnie teraz możesz wprowadzić je do życia! Tylko od Ciebie zależy czy to zrobisz!

 

 

PCC MAGDY WALCZAK

e-KURSY Rozwoju Osobistego, Pomorskie Centrum Coachingu Magdy Walczak

PRZESTRZEŃ DOBRYCH ZMIAN

Kontakt

error: Ta treść jest chroniona !!