Trener

 

MAGDA WALCZAK

 

Magda Walczak, coach, trener, mentor. Pomorskie Centrum Coachingu Magdy Walczak

Absolwentka:

Rocznego Studium Coachingu Moniki Zubrzyckiej-Nowak (Life & Business /Executive)

Podyplomowej Psychologii Zarządzania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS)

Podyplomowego Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH)

Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH)

 

Doświadczenie:

Mam dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu zdobyte na wyższych stanowiskach managerskich w firmach o różnym profilu oraz doświadczenie w doradztwie biznesowym w zakresie optymalizacji organizacji i efektywności działania Firm w ramach własnej firmy doradczej. Coach od 2008 roku. Od 2017 roku w ramach Pomorskiego Centrum Coachingu Magdy Walczak prowadzę działalność coachingowo-szkoleniową na terenie Pomorza.

Doskonale wiem jakie wyzwania stoją przed managerami w ich codziennej pracy. Wiem również z jakim poziomem stresu muszą radzić sobie managerowie, w związku z odpowiedzialnością ponoszoną za funkcjonowanie wielu aspektów firmy oraz jak ważna, dla całości działań organizacji, jest skuteczność ich bieżącej pracy.

 

Indywidualne Treningi, Coaching oraz Mentoring biznesowy, dostosowane dokładnie do osobistych potrzeb, zapewnią doskonałe wparcie w bieżącej pracy managera.

Szkolenia dla Firm, pozwolą pracownikom pogłębić kompetencje ważne w codziennej pracy, co dla Firmy przełoży się  na lepsze działanie indywidualnych osób oraz całych zespołów.

Life coaching, kursy oraz szkolenia rozwoju osobistego, będą stanowiły doskonałą podstawę osiągania osobistych celów życiowych i zawodowych.

 

Zapraszam do wspólnej pracy!

 

Kontakt

error: Ta treść jest chroniona !!