Kącik uśmiechu

 

KĄCIK UŚMIECHU 🙂

 

Kącik humoru - Pomorskie Centrum Coachingu Magdy Walczak

 

Bo Warto się śmiać!

I to bardzo warto! Świat jest jaki jest. Zawsze będą w nim rzeczy miłe i te mniej, ale o własny nastrój możemy dbać sami, a on zależy od tego na czym głownie koncentrujemy uwagę.

I warto, i to z bardzo praktycznych powodów, koncentrować tę uwagę również na tym, co nam poprawia samopoczucie, cieszy, bawi, wywołuje uśmiech. Dobry nastrój pozwala widzieć szerszą perspektywę, daje więcej energii i chęci do działania, poprawia zdrowie i jakość życia, ułatwia znajdowanie nowych rozwiązań, bo wtedy widzimy świat z perspektywy możliwości, a nie zagrożeń.

A poza tym, życie jest wtedy zwyczajnie znacznie bardziej przyjemne!

Dlatego warto dbać o swoje dobre samopoczucie, tak jak dba się o dobre ubranie, stan konta czy czysty samochód, bo to również jest inwestycja w siebie. I mieć pod ręką własne rozweselacze, poprawiacze humoru, albo ulubione miejsca, których nawet wspomnienie wywołuje śmiech.

Dlatego ciesz się i śmiej, a będziesz zdrowszy, będzie Ci się żyło przyjemniej i będziesz działał znacznie bardziej skutecznie!

Zapraszam do zabawy! 

*A jeżeli chciałbyś / chciałabyś podzielić się z innymi dobrym humorem, który można tu udostępnić, to koniecznie daj znać!  

 

Lotnictwo to ciekawy zawód 🙂

Piloci i ich samoloty

Ach ta technika...

Pegaz na biegunach

Tu Radio Erewań

 

MAGDY WALCZAK

Kącik Uśmiechu,, Pomorskie Centrum Coachingu Magdy Walczak

PRZESTRZEŃ DOBRYCH ZMIAN

Kontakt

error: Ta treść jest chroniona !!